نیازمندی ساختمان /کاربر محترم : تبلیغات ویژه و انحصاری شما توسط اسلایدر بزرگ سایت بمدت یکهفته ، فقط 500 هزار تومان میباشد . تبلیغات اسلایدر در شبکه های اجتماعی به رویت بیش از ده هزار مهندس ساختمان خواهد رسید/ آیدی مدیر سایت : Eng_geo@ نیازمندی ساختمان /توجه : ثبت ازمایشی مناقصات ساختمان کشور بمدت یکماه در سایت انجام گردید ، در صورتیکه متقاضی ادامه این خدمت هستید عدد 1 را به شماره 50005000135791 پیامک نمایید .

سایت تخصصی نیازمندی صنعت ساختمان

نرم افزار مکانیک خاک

نرم افزار مکانیک خاک

  •   phone
  • email
  •    تهران تهران
  • www.peyabkav.ir
  • نرم افزار های عمرانی نرم افزار ژئوتکنیک
  • 92 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۱۱/۱۵

نرم افزار Geolab مجموعه قدرتمندی است از ابزار های مختلف محاسباتی و اطلاعاتی در حوضه مهندسی خاک و پی بر اساس استاندارد ASTM.

طراحی و کد نویسی این نرم افزار از ابتدای سال 1380 آغاز گردید. و بر اساس نیاز ها و استانداردها شکل اولیه خودرا بدست آورد. و از آن پس در چند شرکت مهندسین مشاور  مورد استفاده قرار گرفت و به تدریج تکمیل شد. نرم افزار Geolab در طی این سالها بصورت مداوم تکمیل، اصلاح و باز نویسی شد که در حال حاضر (مرداد 1395) نسخه 3.11 آن بروز رسانی شده است.

این نرم افزار دارای بانک اطلاعاتی منسجم و کارآمدیست که امکان ذخیره و مدیریت کلیه پروژه های یک شرکت مهندسی مشاور را در قالب واحد خود فراهم میسازد. همچنین نتایج هر بخش از نرم افزار قابل استفاده در سایر بخش های آن میباشد. که این امر موجب پیشگیری از هر گونه عدم تطابق در بخش های مختلف آن میگردد. به طور نمونه پس از آنکه آزمایشهای مختلف روی نمونه های پروژه انجام گرفت. بخش خلاصه نتایج (Summary of Test Results) بطور خودکار اطلاعات را از بخشهای مختلف فرا میخواند.

فرم ها و Layout نرم افزار بگونه ای کاربرپسند (User friendly) طراحی گردیده که اولا کاربر در کوتاه ترین زمان و با حفظ دقت بتواند نتایج خام آزمایشگاه را وارد نرم افزار نماید. دوما از بروز هرگونه خطا و اشتباه حدالمقدور جلوگیری گردد. در خروجی های نرم افزار نیز سعی گردیده علاه بر حفظ زیبای جداول و منحنی ها، جامعیت و انطباق اطلاعات با استاندارد حفظ گردد. علاوه بر آن امکان تهیه خروجی آزمایشات مطابق فرمت هر شرکت یا سازمانی نیز وجود دارد.

ثبت آگهی رایگان